Виробник, експортер, офіційний дистриб’ютор агротоварів
+38 (098) 565-33-61

Доступні телефони

+38 (098) 565-33-61+38 (063) 312-09-17
Замовити дзвінок
Партнери
BASF
BASF
27 товарів
BASF Societas Europaea - найбільший в світі хімічний концерн. Компанія показує, як нові ідеї та рішення стають можливими завдяки хімії!
BAYER
BAYER
19 товарів
BAYER (Байєр) — міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, в т.ч. сільського господарства. Продукти та послуги компанії спрямовані на людей задля покращення якості їхнього життя!
BREVANT
BREVANT
9 товарів
BREVANT ™ - новий бренд насіння, створений для Вас! Хто розуміється на насінні - довіряє BREVANT ™
FMC
FMC
33 товари
Корпорація FMC 5-та за величиною агрохімічна компанія світу. Основними видами діяльності якої є виробництво і розробка продуктів та інноваційних технологій для промислового й сільськогосподарського ринків.
АГРОХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ (АХТ)
АГРОХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ (АХТ)
38 товарів
Агрохімічні Технології (АХТ) - Бренд ЗЗР, як результат поєднання комплексу серйозних лабораторних і польових досліджень, високих вимог до виробництва та спеціального підходу до контролю якості!
КВАДРО ПЛЮС
КВАДРО ПЛЮС
8 товарів
МІКРОДОБРИВА ТА СТИМУЛЯТОРИ РОСТУ
ЮГ АГРОЛІДЕР
ЮГ АГРОЛІДЕР
4 товари
«Юг Агролідер» на ринку виробників посівного матеріалу з 2009 року. Співпраця з селекціонерами завжди підтверджується офіційними документами - ліцензійними договорами з оригінатора. За 10 років маємо налагоджену співпрацю з: Інститут рільництва і овочівництва NS Seme (Сербія); «Євраліс Семенс» (Франція); «Quality Crops SLR» (Румунія); Компанія «Агріко Б.В.» (Голландія); Інститут фізіології рослин і генетики УААН та інші.